Aktualności dla grupy IV- Misiów:

Dodano: 01.07,2020 r.

Dzień dobry!

Ola razem ze swoją Mamą przygotowały plakat:

Bardzo dziękujemy! :)

Dodano: 27.05..2020 r.

D rodzy Rodzice!

Właśnie wystartowało głosowanie w kolejnej odsłonie KONKURSU CZYŚCIOCHOWE PRZEDSZKOLE!

W tym konkursie nasze Przedszkole reprezentują dwie prace Przedszkolaków-
Oli i Szymka P. z grupy IV- "Misiów".

Zapraszamy serdecznie do oddawania głosów pod adresem:

Zasady głosowania:

• głosować w konkursie mogą uczestnicy programu Rossnę! Junior;

• codziennie można oddać jeden głos;

• głosowanie trwa do 31.05.2020 r. ;

• co miesiąc 100 przedszkoli z największą liczbą głosów wygrywa kartę podarunkową o wartości 500 zł na zakupy higieniczne w drogeriach Rossmann.

Gorąco zapraszamy i zachęcamy  do głosowania!

Dodano: 04.05..2020 r.

Drogie Dzieci i Rodzice!

Poniżej zamieszczamy zdjęcia naszych Przedszkolaków i prac przez Nich wykonanych.  Dziękujemy za nadesłane fotorelacje! Zachęcamy do dzielenia się zdjęciami z Waszych aktywności i ze wspólnie spędzanego czasu (adres e-mail Państwo znacie 😊).

Dodano: 22.03.2020 r.

Drogie Dzieci i Rodzice!

Przygotowałyśmy "Zadania specjalne"- czyli propozycje zabaw i aktywności dla naszych przedszkolaków.
Pozdrawiamy ciepło i serdecznie-

p. Bogna i p. Sonia

Dodano:19/24.03.2020 r.

Drodze Rodzice!

Wielkimi krokami zbliża się WIOSNA… Wspólnie z dziećmi będziemy tworzyli Zielony Kącik Przyrody.

Prosimy o przyniesienie do naszej przedszkolnej hodowli:

• różnorodnych cebulek kwiatów lub nasion zbóż;

• wiosennych kwiatów, bazi, nowalijek;

• doniczek, wiosennych ozdób, itp.

Dodano: 08.03.2020 r.

Drodzy Rodzice!

Udostępniamy Państwu  film z występów z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wideo jest zabezpieczone hasłem. Kod dostępu możecie Państwo otrzymać od pań nauczycielek z grupy, do której uczęszcza Państwa dziecko.

Dodano:04.03.2020 r.

Drodzy Rodzice!

W związku z tematem przewodnim przyszłego tygodnia, jakim jest „Dawno, dawno temu…" , bardzo prosimy

o przyniesienie przez dzieci rzeczy związanych z dinozaurami oraz czasami prehistorycznymi (albumy, książki,  zdjęcia, np. figurki dinozaurów, itp.). Dzieci poznają wybrane  zwierzęta (dinozaury) i rośliny (np. paprocie) występujących w tamtym okresie, pogłębią wiedzę na temat dinozaurów oraz poznają ciekawostki na temat okresu prehistorycznego. Przedszkolaki poznają także historię powstania węgla kamiennego, jego właściwości oraz dowiedzą się , jakie są prawdopodobne przyczyny wyginięcia niektórych gatunków zwierząt (np. mamut, dinozaur).

Dziękujemy.

Dodano:06.02.2020 r.

Drodzy Rodzice
W najbliższym tygodniu tematyką naszych zajęć będzie nasze miasto- Gdynia. W związku z tym, prosimy o przyniesienie na poniedziałek (tj. 10.02.2020 r. ) widokówek, pocztówek, zdjęć oraz pamiątek o Gdyni.
Z góry dziękujemy.
Dodano:06.02.2020 r.

⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄

Zapraszamy serdecznie Rodziców na zajęcia otwarte, które odbędą się  dnia 11.02.2020  r. (wtorek) o godz. 15:30.
Prosimy, aby przedszkolak był pod opieką jednego rodzica.

Do zobaczenia!

Dodano: 04.02.2020 r.

Drodzy Rodzice!

Bardzo dziękujemy za Państwa zaangażowanie w zorganizowaniu poczęstunku z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz przygotowanie pięknych strojów dla dzieci na występ.

Dodano: 04.02.2020 r

⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄

Serdecznie zapraszamy na DZIEŃ BABCI I DZIADKA:

04.02.2020 r. (wtorek), grupa IV-  13:00

Dodano: 12.01.2020 r.

Drodzy Rodzice!
Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i związana z nimi nowa pora roku- ZIMA. W związku z tym, prosimy o wzbogacanie naszego kącika przyrodniczego oraz sali o akcesoria, ozdoby, dekoracje świąteczno - zimowe.
Dziękujemy za Państwa zaangażowanie!
Dodano: 12.12.2019 r.